O klubu

Výhody salonu masáže Gejša Club

Charismatické dívky ideálně ovládají techniky klasické a erotické body masáže a také jsou dobré společnice na povídání. Věrnékamarádky s perfektním vnějškem jsou schopné mluvit na jakékoliv
téma od politiky až po umění. Pro kompletní uvolnění se kombinují starověké metody a moderní podmínky (příjemný interiér, aromatické oleje, okouzlující oheň svíček).

Salon erotické masáže nabízí:
 Masáž prostaty jako dárek!
 Masáž Domina – NOVINKA!
 Každá pátá masáž ZDARMA!!!

  1. JENOM U NÁS PŮLHODINOVÁ BODY
  2. Relaxace navíc ZDARMA!!!
    Přijeďte k nám, obklopíme Vás láskou a
    pozornosti!
    Pracujeme každý den od 10 hodin
    ranních do 3 hodin v noci.


 V souladu s předpisy podniku je banální pohlavní styk vyloučen. Fantastický požitek, který se nedá k ničemu přirovnat, garantuje intimní atmosféru, příjemné dotyky, vysokou úroveň otevřenosti, vášeň, která okouzlí Vaši duši a také ohnivě horká těla. Absolutně všem klientům garantujeme čisté prádlo, ručníky, prostředky pro péči o tělo a vlasy. Stálým klientům také poskytujeme slevy, akce a bonusy.

 Intimní body masáž v Praze je smyslným procesem bez pravidel a předpisů. Kontakt s klientem se buduje na pocitech, které jsou měkké jako peří nebo jsou vzrušující jako poutavý příběh. Tyto
pocity probudí představivost nebo vyrovnají neklidnou vášeň.

 Salony erotické masáže v Praze průběžně doplňují seznam intimních služeb. Od tanců smyslných krasavic pro milovníky východní krásy až po laskání několika slečnami pro příznivce adrenalinových zážitků.

 100% diskrétnost. Dívky poskytnou hostovi uspokojení v jeho plném obsahu. Návštěvník si může být jistý v tom, že správa a zaměstnanci podniku uschovají informace přísně v tajemství.

 Nejsložitější otázka, na kterou budete muset odpovědět při objednávce relaxační masáže v Praze, je volba programu. Administrátoři Vám za šálkem kávy vysvětlí všechny nuance každého typu intimní masáže nebo celého programu. Zbytek starostí na sebe převezmou naše vášnivé dívky, jejichž smyslné dotyky nenechají v klidu žádného muže.